Lot: 1

Current Price: 40 TL Starting Bid: 40 TL Estimated: TL Losing Winning

Zeki Müren'den İmzalı

14*9 cm.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • Zeki Müren'den İmzalı -14*9 cm.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  Zeki Müren'den İmzalı -14*9 cm.

  TLSold
 • Safiye Ayla'dan Bahattin Aktan'a Notu İle İmzalı-14*9cm.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  Safiye Ayla'dan Bahattin Aktan'a Notu İle İmzalı-14*9cm.

  TLSold
 • Nigar Uluerer , Bahattin Bey'e İmzalı -14*9cm.
Stüdyo Bella'da Çekilmiş Gençlik Yıllarına Ait Fotoğrafı

  Lot No: 3

  Lot: 3

  Nigar Uluerer , Bahattin Bey'e İmzalı -14*9cm. Stüdyo Bella'da Çekilmiş Gençlik Yıllarına Ait Fotoğrafı

  TLSold
 • Nezahat Bayram İmzalı -14*9 cm.
Stüdyo Bella Kaşeli

  Lot No: 4

  Lot: 4

  Nezahat Bayram İmzalı -14*9 cm. Stüdyo Bella Kaşeli

  TLSold
 • Zehra Bilir "Canım Ayla'cığıma" Notu İle İmzalı Fotoğrafı-Foto Stil Stütyosunda Çekilmiş 
14*9cm.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  Zehra Bilir "Canım Ayla'cığıma" Notu İle İmzalı Fotoğrafı-Foto Stil Stütyosunda Çekilmiş 14*9cm.

  TLSold
 • Feriha Tunceli İmzalı Fotoğrafı -Görkeç İstanbul Stüdyosunda Çekilmiş Fotoğrafı 
14*9cm.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  Feriha Tunceli İmzalı Fotoğrafı -Görkeç İstanbul Stüdyosunda Çekilmiş Fotoğrafı 14*9cm.

  TLSold
 • Zehra Eren İmzalı Fotoğrafı-1959 Yılı "Yüksel hanımefendiye" Notu ile
14*9cm.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  Zehra Eren İmzalı Fotoğrafı-1959 Yılı "Yüksel hanımefendiye" Notu ile 14*9cm.

  TLSold
 • Birçok türkü derlemesi de yaparak Türk halk kültürüne büyük katkıda bulunan Türkü Ana olarak tanınan türkücü Zehra Bilir ve Eşi -Sinek Fotoğrafı

  Lot No: 8

  Lot: 8

  Birçok türkü derlemesi de yaparak Türk halk kültürüne büyük katkıda bulunan Türkü Ana olarak tanınan türkücü Zehra Bilir ve Eşi -Sinek Fotoğrafı

  TLSold
 • Türkü Ana olarak tanınan türkücü Zehra Bilir, Ünlü keman üstadı Necâti Tokyay, Türk sanat müziği ve kanto yazarı, yorumcu, udi Kadri Şençalar, Müjdat Gezen'in Babası Müzisyen Necdet Gezen ile Beraber Bahçede Çekilmiş Çekilmiş Hatıra Fotoğrafı -5,5*5cm.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  Türkü Ana olarak tanınan türkücü Zehra Bilir, Ünlü keman üstadı Necâti Tokyay, Türk sanat müziği ve kanto yazarı, yorumcu, udi Kadri Şençalar, Müjdat Gezen'in Babası Müzisyen Necdet Gezen ile Beraber Bahçede Çekilmiş Çekilmiş Hatıra Fotoğrafı -5,5*5cm.

  TLSold
 • Mevlid, ilahi ve durak gibi dini musiki formlarından eser meşk etmiş Refik Talat Bey’in de güzide öğrencisi Kendisinden "Ben Uşşak makamının birinci vurgunuyum. Her uşşak şarkı benim şarkımdır" dİyen müsizyen Necmi Rıza Ahıskan'ın Arkadaşları İle beraber bir masa etrafında çekilmiş hatıra fotoğrafı -9*6cm.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  Mevlid, ilahi ve durak gibi dini musiki formlarından eser meşk etmiş Refik Talat Bey’in de güzide öğrencisi Kendisinden "Ben Uşşak makamının birinci vurgunuyum. Her uşşak şarkı benim şarkımdır" dİyen müsizyen Necmi Rıza Ahıskan'ın Arkadaşları İle beraber bir masa etrafında çekilmiş hatıra fotoğrafı -9*6cm.

  TLSold
 • "Jazz Semai" albümü ile tanınan ve Türk cazının temel taşlarından biri kabul edilen bu albüm'ün sahibi Türk cazcı (cazbantçî) ve baterist 
Erol Pekcan, Radıo Ev 1938 Tarihli-10*6,5cm.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  "Jazz Semai" albümü ile tanınan ve Türk cazının temel taşlarından biri kabul edilen bu albüm'ün sahibi Türk cazcı (cazbantçî) ve baterist Erol Pekcan, Radıo Ev 1938 Tarihli-10*6,5cm.

  TLSold
 • Türk şarkıcı, besteci ve orkestra şefi Radife Erten, musiki hocası klarnetçi Salih Orak ve Ünlü keman üstadı Necâti Tokyay'ın Beraber Erenköyde 1952 yılında Bir Eğlencede sahnede Çekilmiş fotoğrafları-9*6cm.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  Türk şarkıcı, besteci ve orkestra şefi Radife Erten, musiki hocası klarnetçi Salih Orak ve Ünlü keman üstadı Necâti Tokyay'ın Beraber Erenköyde 1952 yılında Bir Eğlencede sahnede Çekilmiş fotoğrafları-9*6cm.

  TLSold
 • Yeşilçam’ı samimi, içten ve başarılı kılan Afet-i Devran Neriman, yani Neriman Köksal ve Türkan Şoray'ın yan yana çekildikleri hatıra fotoğrafı-6*6cm.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  Yeşilçam’ı samimi, içten ve başarılı kılan Afet-i Devran Neriman, yani Neriman Köksal ve Türkan Şoray'ın yan yana çekildikleri hatıra fotoğrafı-6*6cm.

  TLSold
 • "1953 Şişliye yeni Taşındığımda Annem ile" notuyla Bergin Doruk ve Annesi-9*6cm.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  "1953 Şişliye yeni Taşındığımda Annem ile" notuyla Bergin Doruk ve Annesi-9*6cm.

  TLSold
 • Türkü Ana olarak tanınan türkücü Zehra Bilir, Müzisyen Safiye Tokay , Kemal Atatürk‘e çalmış ve sonradan besteleri ve ud yorumu ile çok sanatçıya ideal olmuş Kadri Şençalar, Müjdat Gezen'in babası Müzisyen Necdet Gezen'in bir Gezi Esnasında Eski tip Arabanın önünde çekildikleri hatıra fotoğrafı -9*6cm.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  Türkü Ana olarak tanınan türkücü Zehra Bilir, Müzisyen Safiye Tokay , Kemal Atatürk‘e çalmış ve sonradan besteleri ve ud yorumu ile çok sanatçıya ideal olmuş Kadri Şençalar, Müjdat Gezen'in babası Müzisyen Necdet Gezen'in bir Gezi Esnasında Eski tip Arabanın önünde çekildikleri hatıra fotoğrafı -9*6cm.

  TLSold
 • Türkü Ana olarak tanınan türkücü Zehra Bilir'in bir bahar günü çiçekli elbisesi ile balkon duvarında oturken çekilmiş 1948 tarihli fotoğrafı-9*6cm.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  Türkü Ana olarak tanınan türkücü Zehra Bilir'in bir bahar günü çiçekli elbisesi ile balkon duvarında oturken çekilmiş 1948 tarihli fotoğrafı-9*6cm.

  TLSold
 • Zehra Bilir'in bahçede Beyaz Kedisi ile beraber fotoğrafı

  Lot No: 17

  Lot: 17

  Zehra Bilir'in bahçede Beyaz Kedisi ile beraber fotoğrafı

  TLSold
 • Foto Cennet Kaşeli, Türkücü Zehra Bilir'in Taksim Kristal Gazinosu Önünde Arkadaşları ile çekildiği fotoğraf

  Lot No: 18

  Lot: 18

  Foto Cennet Kaşeli, Türkücü Zehra Bilir'in Taksim Kristal Gazinosu Önünde Arkadaşları ile çekildiği fotoğraf

  TLSold
 • Türkücü Zehra Bilir, Kemal Atatürk‘e çalmış ve sonradan besteleri ve ud yorumu ile çok sanatçıya ideal olmuş Kadri Şençalar,Müjdat Gezen'in Babası Müzisyen Necdet Gezen ve Hamiyet yüceses'in yanından ayırmadığı saz arkadaşı kanuni İsmail Tezelli köprü kenarında beraberce hatıra fotoğrafı-9*7cm.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  Türkücü Zehra Bilir, Kemal Atatürk‘e çalmış ve sonradan besteleri ve ud yorumu ile çok sanatçıya ideal olmuş Kadri Şençalar,Müjdat Gezen'in Babası Müzisyen Necdet Gezen ve Hamiyet yüceses'in yanından ayırmadığı saz arkadaşı kanuni İsmail Tezelli köprü kenarında beraberce hatıra fotoğrafı-9*7cm.

  TLSold
 • Türkücü Zehra Bilir'in Denizde Yüzerken -9*6

  Lot No: 20

  Lot: 20

  Türkücü Zehra Bilir'in Denizde Yüzerken -9*6

  TLSold
 • Türk Klasik Türk müziği sanatçısı Safiye Ayla Ve Arkadaşı beraber Türk Kahvesi içerken -8*7cm.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  Türk Klasik Türk müziği sanatçısı Safiye Ayla Ve Arkadaşı beraber Türk Kahvesi içerken -8*7cm.

  TLSold
 • Safiye Ayla Bir Ormanda şık kiyafetleri ile -9*6cm.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  Safiye Ayla Bir Ormanda şık kiyafetleri ile -9*6cm.

  TLSold
 • Cumhuriyet döneminin ilk Türk kadın tiyatro sanatçılarından sahne arkadaşlarıyla beraber; Halide Pişkin ve Şaziye Moral -10*7cm.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  Cumhuriyet döneminin ilk Türk kadın tiyatro sanatçılarından sahne arkadaşlarıyla beraber; Halide Pişkin ve Şaziye Moral -10*7cm.

  TLSold
 • Sinema Tarihi- Türk sinemasının ilk renkli filmi olan Halıcı Kız’da (1953) rol alan Ertuğrul Bilda ,Devlet Operası ve Devlet tiyatrosunda oyuncu olarak önemli roller oynadı, yöneticilik yaptı, konservatuvarlarda öğretim üyeliği yaptı ve birçok sanatçının yetişmesine katkıda bulunan Muammer Esi ve refikası Opera sanatçısı Neriman Esi-10*7cm.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  Sinema Tarihi- Türk sinemasının ilk renkli filmi olan Halıcı Kız’da (1953) rol alan Ertuğrul Bilda ,Devlet Operası ve Devlet tiyatrosunda oyuncu olarak önemli roller oynadı, yöneticilik yaptı, konservatuvarlarda öğretim üyeliği yaptı ve birçok sanatçının yetişmesine katkıda bulunan Muammer Esi ve refikası Opera sanatçısı Neriman Esi-10*7cm.

  TLSold
 • Asıl ismi Mehmet Vasfi Rıza olan oyuncu olarak sahneye çıktığı Şehir Tiyatrolarında, yönetmen ve yönetici olarak da uzun yıllar görev yapan ünlü sanatçı Vasfi Rıza Zobu, refikası Rukiye Zobu ve oyuncu, seslendirme sanatçısı Birsen Kaplangı Yemek sonrası sigara içerken-9*8cm.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  Asıl ismi Mehmet Vasfi Rıza olan oyuncu olarak sahneye çıktığı Şehir Tiyatrolarında, yönetmen ve yönetici olarak da uzun yıllar görev yapan ünlü sanatçı Vasfi Rıza Zobu, refikası Rukiye Zobu ve oyuncu, seslendirme sanatçısı Birsen Kaplangı Yemek sonrası sigara içerken-9*8cm.

  TLSold
 • Çocuk oyuncu olarak girdiği sinemada pek çok filmde rol alan tiyatro ve sinema oyuncusu Uğur Kıvılcım, sinema oyuncusu Semih Sezerli'nin Düğün merasiminden hatıra fotoğrafı-9*9cm.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  Çocuk oyuncu olarak girdiği sinemada pek çok filmde rol alan tiyatro ve sinema oyuncusu Uğur Kıvılcım, sinema oyuncusu Semih Sezerli'nin Düğün merasiminden hatıra fotoğrafı-9*9cm.

  TLSold
 • Türk sineması'nın değerli oyuncusu Orhan Günşiray ve refikası Gülçin Esen

  Lot No: 27

  Lot: 27

  Türk sineması'nın değerli oyuncusu Orhan Günşiray ve refikası Gülçin Esen

  TLSold
 • Sinema Tarihi-60'lı yıllarda fırtına gibi esen ve Yeşilçam'da ikinci Cahide Sonku gözüyle bakılan ünlü oyuncu Leyla Sayar, sinema ve televizyon dizi oyuncusu Nilüfer Aydan ve eşi Halit Refiğ,150'yi aşkın sinema filminde rol almış bir sinema emekçisi Sevda Ferdağ -11*9cm.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  Sinema Tarihi-60'lı yıllarda fırtına gibi esen ve Yeşilçam'da ikinci Cahide Sonku gözüyle bakılan ünlü oyuncu Leyla Sayar, sinema ve televizyon dizi oyuncusu Nilüfer Aydan ve eşi Halit Refiğ,150'yi aşkın sinema filminde rol almış bir sinema emekçisi Sevda Ferdağ -11*9cm.

  TLSold
 • Döneminin başarılı yardımcı erkek oyuncuları arasında yer alan Ahmet Tarık Tekçe, Kurduğu topluluklarda Türk tiyatrosunun birçok tanınmış oyuncusunu yetiştirmiş tiyatrocu sinemacı Ulvi Uraz Eski Dönem dürbün önünde hatıra fotoğrafları-11*8cm.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  Döneminin başarılı yardımcı erkek oyuncuları arasında yer alan Ahmet Tarık Tekçe, Kurduğu topluluklarda Türk tiyatrosunun birçok tanınmış oyuncusunu yetiştirmiş tiyatrocu sinemacı Ulvi Uraz Eski Dönem dürbün önünde hatıra fotoğrafları-11*8cm.

  TLSold
 • Bir dönemin efsanesi Leyla Sayar ve tiyatro ve sinema oyuncusu Müfit Kiper -11*8cm.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  Bir dönemin efsanesi Leyla Sayar ve tiyatro ve sinema oyuncusu Müfit Kiper -11*8cm.

  TLSold
 • Türk Halk Müziği sanatçısı Zehra Bilir Fotoğrafını imzalarken -11*8cm.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  Türk Halk Müziği sanatçısı Zehra Bilir Fotoğrafını imzalarken -11*8cm.

  TLSold
 • Türk Halk Müziği sanatçısı Zehra Bilir Kumsalda -13*5cm.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  Türk Halk Müziği sanatçısı Zehra Bilir Kumsalda -13*5cm.

  TLSold
 •  Üç Arkadaş filmiyle sinema dilini değiştiren Türkiye sinemasının en iyi filmlerinden biri olarak kabul edilen filmiyle bilinen Memhduh Ün ve sinema dizi ve tiyatro oyuncusu Gül Gülgün-10*8cm.

  Lot No: 33

  Lot: 33

   Üç Arkadaş filmiyle sinema dilini değiştiren Türkiye sinemasının en iyi filmlerinden biri olarak kabul edilen filmiyle bilinen Memhduh Ün ve sinema dizi ve tiyatro oyuncusu Gül Gülgün-10*8cm.

  TLSold
 • 1950'li ve 1960'lı yıllarda, Türk sinemasında melodram ve kahramanlık filmlerinin jönü olarak tanınmış oyuncu Eşref Kolçak, sinema dizi ve tiyatro oyuncusu Gül Gülgün, Feriha Tunceli ve yapımcı ve yönetmen Ülkü Erakalın-12*7cm.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  1950'li ve 1960'lı yıllarda, Türk sinemasında melodram ve kahramanlık filmlerinin jönü olarak tanınmış oyuncu Eşref Kolçak, sinema dizi ve tiyatro oyuncusu Gül Gülgün, Feriha Tunceli ve yapımcı ve yönetmen Ülkü Erakalın-12*7cm.

  TLSold
 • Safiye Ayla Kedisini Severken Çekilmiş Hatıra Fotoğrafı-11*9cm.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  Safiye Ayla Kedisini Severken Çekilmiş Hatıra Fotoğrafı-11*9cm.

  TLSold
 • 1973 yılında Safiye Ayla'nın Anıtkabir Ziyaretinde Hayranlarıyla -12*9cm.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  1973 yılında Safiye Ayla'nın Anıtkabir Ziyaretinde Hayranlarıyla -12*9cm.

  TLSold
 • Yönetmen ve yönetici olarak da uzun yıllar görev yapan ünlü sanatçı Vasfi Rıza Zobu, Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı Ayşegül Devrim ve Gül Gülgün-12,5*9cm.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  Yönetmen ve yönetici olarak da uzun yıllar görev yapan ünlü sanatçı Vasfi Rıza Zobu, Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı Ayşegül Devrim ve Gül Gülgün-12,5*9cm.

  TLSold
 • Gül Gülgün ve Sinema oyuncusu Muzaffer Nebioğlu, Foto Hayati Aytok Stüdyoları kaşeli -13*9cm.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  Gül Gülgün ve Sinema oyuncusu Muzaffer Nebioğlu, Foto Hayati Aytok Stüdyoları kaşeli -13*9cm.

  TLSold
 • Yeşilçam'da "Şoför Nebahat" karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Sezer Sezin sinema oyuncusu Muazzez Arçay'ın 
Arzu ile Kamber Filminden-13*9cm.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  Yeşilçam'da "Şoför Nebahat" karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Sezer Sezin sinema oyuncusu Muazzez Arçay'ın Arzu ile Kamber Filminden-13*9cm.

  TLSold
 • Çağlayan Darüleytamında Safiye Ayla -14*9cm.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  Çağlayan Darüleytamında Safiye Ayla -14*9cm.

  TLSold
 • Safiye ayla ve Turgut Özal Selamlaşırken -14*9cm.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  Safiye ayla ve Turgut Özal Selamlaşırken -14*9cm.

  TLSold
 • Safiye Ayla Ve Arkadaşının yan yana hatıra fotoğrafı-14*9cm.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  Safiye Ayla Ve Arkadaşının yan yana hatıra fotoğrafı-14*9cm.

  TLSold
 • Safiye Ayla'nın Sahneden Çekilmiş Fotoğrafı-14*9cm.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  Safiye Ayla'nın Sahneden Çekilmiş Fotoğrafı-14*9cm.

  TLSold
 • Zehra Bilir ve Türk Müziğinin ilk özel konservatuarlarından olan Boğaziçi Musiki Vakfı kurucusu Şef Sözer Sözer Yaşmut-15*9cm.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  Zehra Bilir ve Türk Müziğinin ilk özel konservatuarlarından olan Boğaziçi Musiki Vakfı kurucusu Şef Sözer Sözer Yaşmut-15*9cm.

  TLSold
 • Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı Gönül Ülkü, Son Dönemlerinde Baba rolleri İle bilinen Gazanfer Özcan 'ın 11 Mayıs Salı 1987 yılında Keyifli bir Yemek sonrası çekilen hatıra fotoğrafı-18*12cm.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı Gönül Ülkü, Son Dönemlerinde Baba rolleri İle bilinen Gazanfer Özcan 'ın 11 Mayıs Salı 1987 yılında Keyifli bir Yemek sonrası çekilen hatıra fotoğrafı-18*12cm.

  TLSold
 • Düzenlenen bir proğramda önde oturan Safiye Ayla,Semahat Arsel, Suna Kıraç-18*12cm.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  Düzenlenen bir proğramda önde oturan Safiye Ayla,Semahat Arsel, Suna Kıraç-18*12cm.

  TLSold
 • Safiye Ayla ve Arkadaşları -10*10cm.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  Safiye Ayla ve Arkadaşları -10*10cm.

  TLSold
 • Önemli bir karakter oyuncusu Nevzat Okçugil-10*8cm.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  Önemli bir karakter oyuncusu Nevzat Okçugil-10*8cm.

  TLSold
 • Sanat Işığımız Zeki Müren'in Sahne Kostümleriyle şarkı söylerken -18*12cm.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  Sanat Işığımız Zeki Müren'in Sahne Kostümleriyle şarkı söylerken -18*12cm.

  TLSold
 • Zekir Müren'in Performansı sonrası sahne kostümü ile çekilmiş hatıra fatoğrafı -18*12cm.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  Zekir Müren'in Performansı sonrası sahne kostümü ile çekilmiş hatıra fatoğrafı -18*12cm.

  TLSold
 • Zeki Müren'in Kalabalık Bir Konserinden Çekilmiş Fotoğraf-15*12cm.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  Zeki Müren'in Kalabalık Bir Konserinden Çekilmiş Fotoğraf-15*12cm.

  TLSold
 • Zeki Müren , Türk sinemasının "Koca Çınar"ı olarak bilinen Lütfü Akad, Tiyatro Oyuncusu Zeki Müren'in yakın Arkadaşı İsmet Ay ve filme çekilmiş 395 senaryosu bulunan ve Dünyanın en ilgi çekici rekorlarının yer aldığı Guinness Rekorlar Kitabı tarafından bir dünya rekoruna giren Oyuncu Senaris Safa Önal ve diğer Arkadaşlarınında Olduğu yemekten çekilmiş fotoğraf -18*12cm.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  Zeki Müren , Türk sinemasının "Koca Çınar"ı olarak bilinen Lütfü Akad, Tiyatro Oyuncusu Zeki Müren'in yakın Arkadaşı İsmet Ay ve filme çekilmiş 395 senaryosu bulunan ve Dünyanın en ilgi çekici rekorlarının yer aldığı Guinness Rekorlar Kitabı tarafından bir dünya rekoruna giren Oyuncu Senaris Safa Önal ve diğer Arkadaşlarınında Olduğu yemekten çekilmiş fotoğraf -18*12cm.

  TLSold
 • Gazeteci Necmi Onur ve Zeki Müren-18*12cm.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  Gazeteci Necmi Onur ve Zeki Müren-18*12cm.

  TLSold
 • Zeki Müren, Nigar Uluerer ve Ajda Pekkan'ın birarada olduğu fotoğraf-19*13cm.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  Zeki Müren, Nigar Uluerer ve Ajda Pekkan'ın birarada olduğu fotoğraf-19*13cm.

  TLSold
 • Zeki Müren'in sahnede şarkı söylerken -18*12cm.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  Zeki Müren'in sahnede şarkı söylerken -18*12cm.

  TLSold
 • Zeki Müren ve Müzeyyen Senar Beraber Şarkı Söylerken -12*13 cm.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  Zeki Müren ve Müzeyyen Senar Beraber Şarkı Söylerken -12*13 cm.

  TLSold
 • Zeki Müren ve Ajda Pekkan'ın Dans Ederken -9*16cm.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  Zeki Müren ve Ajda Pekkan'ın Dans Ederken -9*16cm.

  TLSold
 • Zeki Müren Piyano Çalarken -14*9 cm.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  Zeki Müren Piyano Çalarken -14*9 cm.

  TLSold
 • Zeki Müren ve klasik Türk müziği bestecisi Atatürk'ün karşısında da tambur çalan Selahattin Pınar'ın sahnede beraber şarkı söylerken Selahattin Pınar'ın elinde Tanburu ile Bebaber-12*8cm.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  Zeki Müren ve klasik Türk müziği bestecisi Atatürk'ün karşısında da tambur çalan Selahattin Pınar'ın sahnede beraber şarkı söylerken Selahattin Pınar'ın elinde Tanburu ile Bebaber-12*8cm.

  TLSold
 • Türk Müziği ses sanatçısı Mualla Mukadder Atakan ve Zeki Müren'in Dans Ederken Çekilmiş Fotoğrafları -13*9cm.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  Türk Müziği ses sanatçısı Mualla Mukadder Atakan ve Zeki Müren'in Dans Ederken Çekilmiş Fotoğrafları -13*9cm.

  TLSold
 • Zeki Müren Teknede Güneşlenirken -12*9cm.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  Zeki Müren Teknede Güneşlenirken -12*9cm.

  TLSold
 • Zeki Müren Aspendos konseri İçin Geldiği Antalya'da Antalyaspor Futbolcuları Tarafından Omuzları Üzerinde Karşılandığı 31 Mayıs 1969 yılına ait Fotoğraf -14*9cm.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  Zeki Müren Aspendos konseri İçin Geldiği Antalya'da Antalyaspor Futbolcuları Tarafından Omuzları Üzerinde Karşılandığı 31 Mayıs 1969 yılına ait Fotoğraf -14*9cm.

  TLSold
 • Zeki Müren'in Gençlik Yıllarına Ait Foto Atlas Stüdyolarında Çekilmiş fotoğrafı-13*8cm.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  Zeki Müren'in Gençlik Yıllarına Ait Foto Atlas Stüdyolarında Çekilmiş fotoğrafı-13*8cm.

  TLSold
 • Zeki Müren'in Stüdyo Yaşar Kaşeli Stüdyo Fotoğrafı -14*9cm.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  Zeki Müren'in Stüdyo Yaşar Kaşeli Stüdyo Fotoğrafı -14*9cm.

  TLSold
 • Sinemanın üstadlarının ödül töreninde Orhan Günşiray, Eşref Kolçak, Nurhan Nur ve Sezer Sezin -15*10cm.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  Sinemanın üstadlarının ödül töreninde Orhan Günşiray, Eşref Kolçak, Nurhan Nur ve Sezer Sezin -15*10cm.

  TLSold
 • Ben Gamlı Hazan Şarkısını duyduğumuzda ilk akla gelen Türk sanat müziği sanatçımız Nigar Uluer, Oyuncu ve Türk Sanat Müziği Sanatçısı ve oyuncu Güler Gürses ve Eşi -18*13cm.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  Ben Gamlı Hazan Şarkısını duyduğumuzda ilk akla gelen Türk sanat müziği sanatçımız Nigar Uluer, Oyuncu ve Türk Sanat Müziği Sanatçısı ve oyuncu Güler Gürses ve Eşi -18*13cm.

  TLSold
 • Ankara Radyosu Türk Müziği Şefliği görevinde bulunan besteci solist Muzaffer İlkar ve Behiye Aksoy'un Görüldüğü Davetten Çekilmiş Fotoğraf-18*13cm.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  Ankara Radyosu Türk Müziği Şefliği görevinde bulunan besteci solist Muzaffer İlkar ve Behiye Aksoy'un Görüldüğü Davetten Çekilmiş Fotoğraf-18*13cm.

  TLSold
 • Şehir Tiyatroları'nda oyun sahneleyen ilk kadın rejisör Şirin Devrim Sarah Bernhardt Rolünde-Fotoğraf Özcan Yaman 
15*9cm.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  Şehir Tiyatroları'nda oyun sahneleyen ilk kadın rejisör Şirin Devrim Sarah Bernhardt Rolünde-Fotoğraf Özcan Yaman 15*9cm.

  TLSold
 • 1975'te BİZİM AİLE'de Şener Şen'in annesini canlandıran tiyarocu sinemacı Nezahat Tanyeri , Perihan Tedü , Atacan Arseven-Şehir Tiyatroları'nda sahnelenen "Ceza Kanunu" piyesinde 
12x18 cm

  Lot No: 69

  Lot: 69

  1975'te BİZİM AİLE'de Şener Şen'in annesini canlandıran tiyarocu sinemacı Nezahat Tanyeri , Perihan Tedü , Atacan Arseven-Şehir Tiyatroları'nda sahnelenen "Ceza Kanunu" piyesinde 12x18 cm

  TLSold
 • Kültür Bakanlığınca verilen devlet sanatçısı unvanına layık görülmüştür. Anı, roman, öykü türlerinde yayımlanmış kitapları bulunan oyuncu Özhan Gülriz Cezzar -18*12cm.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  Kültür Bakanlığınca verilen devlet sanatçısı unvanına layık görülmüştür. Anı, roman, öykü türlerinde yayımlanmış kitapları bulunan oyuncu Özhan Gülriz Cezzar -18*12cm.

  TLSold
 • Kültür Bakanlığınca verilen devlet sanatçısı unvanına layık görülmüştür. Anı, roman, öykü türlerinde yayımlanmış kitapları bulunan oyuncu Özhan Gülriz Cezzar -18*12cm.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  Kültür Bakanlığınca verilen devlet sanatçısı unvanına layık görülmüştür. Anı, roman, öykü türlerinde yayımlanmış kitapları bulunan oyuncu Özhan Gülriz Cezzar -18*12cm.

  TLSold
 • Tiyatro üstadlarımız Mualla Kavur, Samiye Hün, Ertuğrul Bilda Provda Çalışırlarken Çekilmiş Fotoğraf -18*10 cm.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  Tiyatro üstadlarımız Mualla Kavur, Samiye Hün, Ertuğrul Bilda Provda Çalışırlarken Çekilmiş Fotoğraf -18*10 cm.

  TLSold
 • Türk müzik tarihinde yer alan en uzun soluklu isimlerden biri olan sanatçımız Gönül Yazar Sahnede Şarkı Söylerken -18*12cm.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  Türk müzik tarihinde yer alan en uzun soluklu isimlerden biri olan sanatçımız Gönül Yazar Sahnede Şarkı Söylerken -18*12cm.

  TLSold
 • Zamanında "şahane kadın" olarak bilinen Türk sanat müziği sanatçısı ve aktris Sevim Çağlayan -11*16cm.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  Zamanında "şahane kadın" olarak bilinen Türk sanat müziği sanatçısı ve aktris Sevim Çağlayan -11*16cm.

  TLSold
 • Birçok film ve dizide rol almış, bazı filmlerin de müziklerini yapmıştır müzisyen Sevim Tuna'nın sahne kiyafetleri ile çekilmiş fotoğrafı -fotoğrafçı Güngör Özsoy kaşeli

  Lot No: 75

  Lot: 75

  Birçok film ve dizide rol almış, bazı filmlerin de müziklerini yapmıştır müzisyen Sevim Tuna'nın sahne kiyafetleri ile çekilmiş fotoğrafı -fotoğrafçı Güngör Özsoy kaşeli

  TLSold
 • 70'li yılların taniınmii Türk Sanat Müzigi Sanatçısı Mediha Demirkıran'ın Tatilde Çekilmiş Fotoğrafı-18*12cm.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  70'li yılların taniınmii Türk Sanat Müzigi Sanatçısı Mediha Demirkıran'ın Tatilde Çekilmiş Fotoğrafı-18*12cm.

  TLSold
 • 1954 yılında Suavi Tedü’nün yönetmenliğini yaptığı, “Leylaklar Altında” isimli filminde şarkıları seslendirmiştir Müzisyen Saime Sinan -18*13cm.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  1954 yılında Suavi Tedü’nün yönetmenliğini yaptığı, “Leylaklar Altında” isimli filminde şarkıları seslendirmiştir Müzisyen Saime Sinan -18*13cm.

  TLSold
 • Zeki Müren Maksim Gazinosunda Keman: Hakkı Derman, Klarnette Mustafa Kandıralı, Cümbüş'te Metin Bükey -18*13cm.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  Zeki Müren Maksim Gazinosunda Keman: Hakkı Derman, Klarnette Mustafa Kandıralı, Cümbüş'te Metin Bükey -18*13cm.

  TLSold
 • Besteci Selahattin Pınar'ın kardeşi tiyatro ve sinema oyuncusu Melahat İçli ve Zeki Müren Keyifle Sohbet Ederken -18*13cm.

  Lot No: 79

  Lot: 79

  Besteci Selahattin Pınar'ın kardeşi tiyatro ve sinema oyuncusu Melahat İçli ve Zeki Müren Keyifle Sohbet Ederken -18*13cm.

  TLSold
 • Zeki Müren'in Yaşar Stüdyolarında Çekilmiş Fotoğrafı-18*13cm.

  Lot No: 80

  Lot: 80

  Zeki Müren'in Yaşar Stüdyolarında Çekilmiş Fotoğrafı-18*13cm.

  TLSold
 • Zeki Müren ve Zehra Eren'in Mum Işığında Çekilmiş Fotoğrafı-13*12cm.

  Lot No: 81

  Lot: 81

  Zeki Müren ve Zehra Eren'in Mum Işığında Çekilmiş Fotoğrafı-13*12cm.

  TLSold
 • 1950'ler ve 1960'ların önde gelen Türk sinema yıldızlarından biri olan oyuncu model Belgin Doruk-14*9cm.

  Lot No: 82

  Lot: 82

  1950'ler ve 1960'ların önde gelen Türk sinema yıldızlarından biri olan oyuncu model Belgin Doruk-14*9cm.

  TLSold
 • Salih Güney, Lale Belkıs ve Nevzat Okçugil'in Bir Arada Sohbet Ederken Çekilmiş Hatıra Fotoğrafı-14*9cm.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  Salih Güney, Lale Belkıs ve Nevzat Okçugil'in Bir Arada Sohbet Ederken Çekilmiş Hatıra Fotoğrafı-14*9cm.

  TLSold
 • Kariyerinde Birçok Film ve Televizyon Dizisinde Rol Almış, Yüzüne Ve Oyunculuğuna Çok Yerden Aşina Olduğumuz Aynı Zamanda Ressam Olan Serdar Gökhan İmza Günü Hayranıyla Konuşurken-13*9cm.

  Lot No: 84

  Lot: 84

  Kariyerinde Birçok Film ve Televizyon Dizisinde Rol Almış, Yüzüne Ve Oyunculuğuna Çok Yerden Aşina Olduğumuz Aynı Zamanda Ressam Olan Serdar Gökhan İmza Günü Hayranıyla Konuşurken-13*9cm.

  TLSold
 • Yeşilçam Filmlerinde Bir Çok Kadın Rollerinin Seslendirmesini Yapmış tiyatrocu Seslendirme Sanatçısı Jeyan Mahfi Ayral , Gül Gülgün ve Ayşegül Devrim Sergiledikleri Oyundan Kostümlü fotoğrafları -18*12cm.

  Lot No: 85

  Lot: 85

  Yeşilçam Filmlerinde Bir Çok Kadın Rollerinin Seslendirmesini Yapmış tiyatrocu Seslendirme Sanatçısı Jeyan Mahfi Ayral , Gül Gülgün ve Ayşegül Devrim Sergiledikleri Oyundan Kostümlü fotoğrafları -18*12cm.

  TLSold
 • Şöför Nebahat Sezer Sezin ve Lazle Oraloğlu muhhabet Ederken -17*11cm.

  Lot No: 86

  Lot: 86

  Şöför Nebahat Sezer Sezin ve Lazle Oraloğlu muhhabet Ederken -17*11cm.

  TLSold
 • Safiye Ayla ve Timur Aksoy'un Birbirlerine Bakarken Çekilmiş Fotoğrafı -18*12cm.

  Lot No: 87

  Lot: 87

  Safiye Ayla ve Timur Aksoy'un Birbirlerine Bakarken Çekilmiş Fotoğrafı -18*12cm.

  TLSold
 • Safiye Ayla'nın Ağaçlar Arasında Çekilmiş fotoğrafı-18*12cm.

  Lot No: 88

  Lot: 88

  Safiye Ayla'nın Ağaçlar Arasında Çekilmiş fotoğrafı-18*12cm.

  TLSold
 • Safiye Ayla Saray Sineması Konserinde 
Kanun: Ahmet Yatman
 Klarnet: Mustafa Kandıralı-18*12cm.

  Lot No: 89

  Lot: 89

  Safiye Ayla Saray Sineması Konserinde Kanun: Ahmet Yatman Klarnet: Mustafa Kandıralı-18*12cm.

  TLSold
 • Safiye Ayla ve Anjel Hanım Yemek Sonrası Çekilmiş Fotoğrafı-18*12cm.

  Lot No: 90

  Lot: 90

  Safiye Ayla ve Anjel Hanım Yemek Sonrası Çekilmiş Fotoğrafı-18*12cm.

  TLSold
 • Safiye Ayla Ve Arkadaşları -18*13cm.

  Lot No: 91

  Lot: 91

  Safiye Ayla Ve Arkadaşları -18*13cm.

  TLSold
 • Türkücü Ana Zehra Bilir ve Ailesi-17*12cm.

  Lot No: 92

  Lot: 92

  Türkücü Ana Zehra Bilir ve Ailesi-17*12cm.

  TLSold
 • 1979 Zehra Bilir ve Türk Halk Müziği sanatçısı Recep Kaymak -18*13cm.

  Lot No: 93

  Lot: 93

  1979 Zehra Bilir ve Türk Halk Müziği sanatçısı Recep Kaymak -18*13cm.

  TLSold
 • Bir Fasıl Esnasında Zehra Bilir, Nebahat Yedibaş, Sevim Alakuş ve Kasım İnaltekin Sanatlarını İcra Ederken -18*13cm.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  Bir Fasıl Esnasında Zehra Bilir, Nebahat Yedibaş, Sevim Alakuş ve Kasım İnaltekin Sanatlarını İcra Ederken -18*13cm.

  TLSold
 • Türk oyuncu, yapımcı, yönetmen, senarist ve dansçı Yılmaz Duru Ve Türkiye'nin ilk dans yıldızı Nejla Ateş Dans Ederken-14*9cm.

  Lot No: 95

  Lot: 95

  Türk oyuncu, yapımcı, yönetmen, senarist ve dansçı Yılmaz Duru Ve Türkiye'nin ilk dans yıldızı Nejla Ateş Dans Ederken-14*9cm.

  TLSold
 • 1988 Safiye Ayla, Melahat Pars ve Alaeddin Yavaşça Sohbet ederken-12*9cm.

  Lot No: 96

  Lot: 96

  1988 Safiye Ayla, Melahat Pars ve Alaeddin Yavaşça Sohbet ederken-12*9cm.

  TLSold
 • Kurduğu ilk özel Türk Müziği Konservatuarı niteliğinde olan, Boğaziçi Vakfı'nda çok sayıda genç sanatçının yetişmesini sağlamış Sözer Yaşmut, Safiye Ayla, Müzeyyen Senar -11*9cm.

  Lot No: 97

  Lot: 97

  Kurduğu ilk özel Türk Müziği Konservatuarı niteliğinde olan, Boğaziçi Vakfı'nda çok sayıda genç sanatçının yetişmesini sağlamış Sözer Yaşmut, Safiye Ayla, Müzeyyen Senar -11*9cm.

  TLSold
 • 1997 Zehra Bilir ve Nurettin Çamlıdağ -12*9cm.

  Lot No: 98

  Lot: 98

  1997 Zehra Bilir ve Nurettin Çamlıdağ -12*9cm.

  TLSold
 • Zehra Bilir'in Çocuklarla Çektirdiği 1997 yılı Kurban Bayramı Hatırası -13*9cm.

  Lot No: 99

  Lot: 99

  Zehra Bilir'in Çocuklarla Çektirdiği 1997 yılı Kurban Bayramı Hatırası -13*9cm.

  TLSold
 • Halk Müziği'ne kaynak kişi ve derleyici kimliği ile emeği geçmiş büyük halk sanatkârı Şemsi Yastıman ve elinde Sazıyla Yemek sonras Zehra Bilir İle Türkü Söylerken, 1991 -13*9cm.

  Lot No: 100

  Lot: 100

  Halk Müziği'ne kaynak kişi ve derleyici kimliği ile emeği geçmiş büyük halk sanatkârı Şemsi Yastıman ve elinde Sazıyla Yemek sonras Zehra Bilir İle Türkü Söylerken, 1991 -13*9cm.

  TLSold
 • Müseyyen Senar'ın Sahne kostümü İle hayranlarıyla fotoğrafı-12*9cm.

  Lot No: 101

  Lot: 101

  Müseyyen Senar'ın Sahne kostümü İle hayranlarıyla fotoğrafı-12*9cm.

  TLSold
 • Türkiye (sonra da İstanbul) Radyosunun sahneye çıkmamış ender değişik sesli kadın hanendelerinden Afife Ediboğlu TSYD'nin düzenlediği bir Etkinlikten -13*9cm.

  Lot No: 102

  Lot: 102

  Türkiye (sonra da İstanbul) Radyosunun sahneye çıkmamış ender değişik sesli kadın hanendelerinden Afife Ediboğlu TSYD'nin düzenlediği bir Etkinlikten -13*9cm.

  TLSold
 • Güftesi Mehmet Faruk Gürtunca'ya ait olan Galatasaray Spor Kulübü'nün kulüp marşını da besteleyen müzisyen, besteci ve köşe yazarı Selmi Andak, Afife Ediboğlu Nedret Güvenç 1989 Şubat Ayından Düzenlenen Bir Etkinlik sonrası Hatıra fotoğrafı-13*12,5cm.

  Lot No: 103

  Lot: 103

  Güftesi Mehmet Faruk Gürtunca'ya ait olan Galatasaray Spor Kulübü'nün kulüp marşını da besteleyen müzisyen, besteci ve köşe yazarı Selmi Andak, Afife Ediboğlu Nedret Güvenç 1989 Şubat Ayından Düzenlenen Bir Etkinlik sonrası Hatıra fotoğrafı-13*12,5cm.

  TLSold
 • 1960 Yılların Türkiye Güzeli Oyuncu, şarkıcı ve model Nebahat Çehre Gençlik Yıllarından Katıldığı Bir Proğramdan-14*9cm.

  Lot No: 104

  Lot: 104

  1960 Yılların Türkiye Güzeli Oyuncu, şarkıcı ve model Nebahat Çehre Gençlik Yıllarından Katıldığı Bir Proğramdan-14*9cm.

  TLSold
 • Dönemin sinema yıldızlarından biri olan oyuncu model Belgin Doruk İskambil oynarken -14*9cm.

  Lot No: 105

  Lot: 105

  Dönemin sinema yıldızlarından biri olan oyuncu model Belgin Doruk İskambil oynarken -14*9cm.

  TLSold
 • Ayhan Işık Eşi Ve Arkadaşı ile Karşıyakada Deniz Kenarında Yemek yerken Çekilmiş Hatıra Fotoğrafı -14*9cm.

  Lot No: 106

  Lot: 106

  Ayhan Işık Eşi Ve Arkadaşı ile Karşıyakada Deniz Kenarında Yemek yerken Çekilmiş Hatıra Fotoğrafı -14*9cm.

  TLSold
 • Oryantal Canan Can-14*9cm.

  Lot No: 107

  Lot: 107

  Oryantal Canan Can-14*9cm.

  TLSold
 • Assolistliğe yükseldiği dönemde adını serbülent sultan yapmış, adını ve cinsiyetini değiştirerek sahnelere çıkan ilk assolist ünvanını taşıyan Serbülent Sultan (Aylin Berkay) , Akşehir Foto Rekor-11*8cm.

  Lot No: 108

  Lot: 108

  Assolistliğe yükseldiği dönemde adını serbülent sultan yapmış, adını ve cinsiyetini değiştirerek sahnelere çıkan ilk assolist ünvanını taşıyan Serbülent Sultan (Aylin Berkay) , Akşehir Foto Rekor-11*8cm.

  TLSold
 • Aylin Berkay Serbülent Sultan'ın Gençliği, Askerlik Anısı -13*9cm.

  Lot No: 109

  Lot: 109

  Aylin Berkay Serbülent Sultan'ın Gençliği, Askerlik Anısı -13*9cm.

  TLSold
 • Müzisyen Serbülent Sultan(Aylin Berkay)-11*8cm.

  Lot No: 110

  Lot: 110

  Müzisyen Serbülent Sultan(Aylin Berkay)-11*8cm.

  TLSold
 • Sezen Aksu'nun Gençlik Yıllarından Yöresel Kiyafetlerle Ankara Erol Stüdyolarında Çekilmiş Fotoğrafı-14*9cm.

  Lot No: 111

  Lot: 111

  Sezen Aksu'nun Gençlik Yıllarından Yöresel Kiyafetlerle Ankara Erol Stüdyolarında Çekilmiş Fotoğrafı-14*9cm.

  TLSold
 • 1970'lerde kantoyu tekrar popüler yapan sanatçı Nurhan Damcıoğlu, Ankara Erol Stüdyoları-14*9cm.

  Lot No: 112

  Lot: 112

  1970'lerde kantoyu tekrar popüler yapan sanatçı Nurhan Damcıoğlu, Ankara Erol Stüdyoları-14*9cm.

  TLSold
 • Dansçı Gamze Başar-14*9cm.

  Lot No: 113

  Lot: 113

  Dansçı Gamze Başar-14*9cm.

  TLSold
 • Sinema oyuncusu Müjde Ar ile sinema ve tiyatro oyuncusu Mehtap Ar'ın annesi söz yazarı, şair, oyuncu Aysel Gürel -9*6cm.

  Lot No: 114

  Lot: 114

  Sinema oyuncusu Müjde Ar ile sinema ve tiyatro oyuncusu Mehtap Ar'ın annesi söz yazarı, şair, oyuncu Aysel Gürel -9*6cm.

  TLSold
 • Mualla Mukadder Atakan ve eşi -14*7cm.

  Lot No: 115

  Lot: 115

  Mualla Mukadder Atakan ve eşi -14*7cm.

  TLSold
 • Türkiye'nin Marlene Dietrich'i, Zeki Müren'in büyük hayranı olduğu, 50'lerin erkeksi sesli tango yıldızı Zehra Eren-14*9cm.

  Lot No: 116

  Lot: 116

  Türkiye'nin Marlene Dietrich'i, Zeki Müren'in büyük hayranı olduğu, 50'lerin erkeksi sesli tango yıldızı Zehra Eren-14*9cm.

  TLSold
 • Ses ve sahne sanatçısı Necla İz-13*9cm.

  Lot No: 117

  Lot: 117

  Ses ve sahne sanatçısı Necla İz-13*9cm.

  TLSold
 • İlk kadın Türk halk müziği solisti ve ilk kadın şefi Neriman Altındağ Tüfekçi-12*9cm.

  Lot No: 118

  Lot: 118

  İlk kadın Türk halk müziği solisti ve ilk kadın şefi Neriman Altındağ Tüfekçi-12*9cm.

  TLSold
 • Zehra Eren, Fehmi Ege ve Kadir Cerrahoğlu Yemek Sonrası Sigaralarını İçerken Keyifli bir muhabbet anında çekilmiş hatıra Fotoğrafı-13*9cm.

  Lot No: 119

  Lot: 119

  Zehra Eren, Fehmi Ege ve Kadir Cerrahoğlu Yemek Sonrası Sigaralarını İçerken Keyifli bir muhabbet anında çekilmiş hatıra Fotoğrafı-13*9cm.

  TLSold
 • Feriha Tunceli Sahnede Şarkı Söylerken -Özfan Uykan Göl Gazinosu Foto Servisi Kaşeli

  Lot No: 120

  Lot: 120

  Feriha Tunceli Sahnede Şarkı Söylerken -Özfan Uykan Göl Gazinosu Foto Servisi Kaşeli

  TLSold
 • Türk Sanat Müziği Yorumcusu Saime Sinan Sahnede -14*9cm.

  Lot No: 121

  Lot: 121

  Türk Sanat Müziği Yorumcusu Saime Sinan Sahnede -14*9cm.

  TLSold
 • Caz piyanisti, şarkıcı İlham Gencer ve eşi -11*10cm.

  Lot No: 122

  Lot: 122

  Caz piyanisti, şarkıcı İlham Gencer ve eşi -11*10cm.

  TLSold
 • 1992-Üvey Babam Tiyatro Oyunundan Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü -13*8,5cm.

  Lot No: 123

  Lot: 123

  1992-Üvey Babam Tiyatro Oyunundan Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü -13*8,5cm.

  TLSold
 • 1944-Tam 58 filmde Türkan Şoray'ı seslendirmiş, 1919 doğumlı dublaj sanatçısı Oyuncu Nevin Akkaya , Türk tiyatrocu, sinema oyuncusu, yönetmen, senarist ve yapımcı Sami Ayanoğlu, Yıldız Kenter Şaziye Moral Aynı Masada Keyifli Bir sohbet Esnasında -13*9cm.

  Lot No: 124

  Lot: 124

  1944-Tam 58 filmde Türkan Şoray'ı seslendirmiş, 1919 doğumlı dublaj sanatçısı Oyuncu Nevin Akkaya , Türk tiyatrocu, sinema oyuncusu, yönetmen, senarist ve yapımcı Sami Ayanoğlu, Yıldız Kenter Şaziye Moral Aynı Masada Keyifli Bir sohbet Esnasında -13*9cm.

  TLSold
 • Türkiye'de seslendirme sanatının öncülerinden Oyuncu ve Seslendirmen Altan Karındaş -Foto Hikmet Stüdyolarında çekilmiş Damgalı Kaşeli

  Lot No: 125

  Lot: 125

  Türkiye'de seslendirme sanatının öncülerinden Oyuncu ve Seslendirmen Altan Karındaş -Foto Hikmet Stüdyolarında çekilmiş Damgalı Kaşeli

  TLSold
 • Tiyatro ve sinema sanatçımız Nezahat Tanyeri'nin Mikrofon karşısında Fotoğrafta Diğer Sanatçılarıız Bedia Muvahhit , Gül Gülgün ve Rıza Tüzün Aynı Sahnede -13*8cm.

  Lot No: 126

  Lot: 126

  Tiyatro ve sinema sanatçımız Nezahat Tanyeri'nin Mikrofon karşısında Fotoğrafta Diğer Sanatçılarıız Bedia Muvahhit , Gül Gülgün ve Rıza Tüzün Aynı Sahnede -13*8cm.

  TLSold
 • "Acı Hayat", "Ayrılık", "Evlat", "Emine", Öksüzler" ve "Mazi Kalbimde Yaradır" adlı filmlerin de aralarında yer aldığı 200'ün üzerinde sinema ve dizide oynayan, Türk sinemasının unutulmaz aktörlerinden Ekrem Bora-15*10cm.

  Lot No: 127

  Lot: 127

  "Acı Hayat", "Ayrılık", "Evlat", "Emine", Öksüzler" ve "Mazi Kalbimde Yaradır" adlı filmlerin de aralarında yer aldığı 200'ün üzerinde sinema ve dizide oynayan, Türk sinemasının unutulmaz aktörlerinden Ekrem Bora-15*10cm.

  TLSold
 • Müzeyyen Senar ve Bahattin Aktan'ın Beraber Arkadaşları İle Yemek Yerken-15*10cm.

  Lot No: 128

  Lot: 128

  Müzeyyen Senar ve Bahattin Aktan'ın Beraber Arkadaşları İle Yemek Yerken-15*10cm.

  TLSold
 • Sadri Alışık, Çolpan İlhan ve Sezer Sezin'in Beraberce Keyifle Sohbet Edip Yemek Yedikleri Andan -18*13cm.

  Lot No: 129

  Lot: 129

  Sadri Alışık, Çolpan İlhan ve Sezer Sezin'in Beraberce Keyifle Sohbet Edip Yemek Yedikleri Andan -18*13cm.

  TLSold
 • Türk oyuncu ve seslendirme sanatçıları Tomris Oğuzalp, Gönül Ülkü, Gül Gülgün, Birsen Kaplangı, Saltuk Kaplangı Bir Doğum Günü Kutlamasından Hatıra -18*12,5cm.

  Lot No: 130

  Lot: 130

  Türk oyuncu ve seslendirme sanatçıları Tomris Oğuzalp, Gönül Ülkü, Gül Gülgün, Birsen Kaplangı, Saltuk Kaplangı Bir Doğum Günü Kutlamasından Hatıra -18*12,5cm.

  TLSold
 • Oyuncu ve Şarkıcı Neriman Köksal, Bahattin Aktan ve Hülya Sözer Akşam Yemeği Sonrası, Takvimden Anlaşılacağı Üzere 1997 Yılı -15*10cm.

  Lot No: 131

  Lot: 131

  Oyuncu ve Şarkıcı Neriman Köksal, Bahattin Aktan ve Hülya Sözer Akşam Yemeği Sonrası, Takvimden Anlaşılacağı Üzere 1997 Yılı -15*10cm.

  TLSold
 • TRT- Ortaköy 30 Haziran 1987 Yılı Vasfi Rıza Zobu -15*10,5cm.

  Lot No: 132

  Lot: 132

  TRT- Ortaköy 30 Haziran 1987 Yılı Vasfi Rıza Zobu -15*10,5cm.

  TLSold
 • Adnan Şensesin Gençlik Yılarında sahneden Çekilmiş Fotoğrafı-13*10cm.

  Lot No: 133

  Lot: 133

  Adnan Şensesin Gençlik Yılarında sahneden Çekilmiş Fotoğrafı-13*10cm.

  TLSold
 • Müzeyyen Senar Evinde Çayını İçerken -15*10cm.

  Lot No: 134

  Lot: 134

  Müzeyyen Senar Evinde Çayını İçerken -15*10cm.

  TLSold
 • İki Efsane Ses Bir Arada Hamiyet Yüceses ve Muazzez Abacı Selamlaşırken -17,5*12,5cm.

  Lot No: 135

  Lot: 135

  İki Efsane Ses Bir Arada Hamiyet Yüceses ve Muazzez Abacı Selamlaşırken -17,5*12,5cm.

  TLSold
 • Belgin Doruk Ve Ailesi -14*10cm.

  Lot No: 136

  Lot: 136

  Belgin Doruk Ve Ailesi -14*10cm.

  TLSold
 • Belgin Doruk Kızı ve Damadıyla Yanyana -18*11,5cm.

  Lot No: 137

  Lot: 137

  Belgin Doruk Kızı ve Damadıyla Yanyana -18*11,5cm.

  TLSold
 • Oyuncu Oryantal Şarkıcı Özel Türkbaş Gençlik Yıllarından -18*10,5cm.

  Lot No: 138

  Lot: 138

  Oyuncu Oryantal Şarkıcı Özel Türkbaş Gençlik Yıllarından -18*10,5cm.

  TLSold
 • Yapımcı ve Senaryo Yazarı Türker İnanoğlu Filiz Akın İle Beraber Yemek Yerken -17,5*10,5cm.

  Lot No: 139

  Lot: 139

  Yapımcı ve Senaryo Yazarı Türker İnanoğlu Filiz Akın İle Beraber Yemek Yerken -17,5*10,5cm.

  TLSold
 • Yeşilçam'ın usta oyuncusu Suzan Avcı ve Yılmaz Duru -17*10cm.

  Lot No: 140

  Lot: 140

  Yeşilçam'ın usta oyuncusu Suzan Avcı ve Yılmaz Duru -17*10cm.

  TLSold
 • 1960 Yılların Parlayan Yıldızı Figen Say ve Kudret Şandara sahne Kostümleri ile Kulüste Eğlenirlerken -13*12cm.

  Lot No: 141

  Lot: 141

  1960 Yılların Parlayan Yıldızı Figen Say ve Kudret Şandara sahne Kostümleri ile Kulüste Eğlenirlerken -13*12cm.

  TLSold
 • Muhterem Nur ilk evliliği Gazeteci aktör Işın Kaan -16,5*9,5cm.

  Lot No: 142

  Lot: 142

  Muhterem Nur ilk evliliği Gazeteci aktör Işın Kaan -16,5*9,5cm.

  TLSold
 • 50'li yılların popüler oyuncusu Amreki'da İki filmde Oynamış Muzaffer Tema ve Semra Sar -18*12cm.

  Lot No: 143

  Lot: 143

  50'li yılların popüler oyuncusu Amreki'da İki filmde Oynamış Muzaffer Tema ve Semra Sar -18*12cm.

  TLSold
 • Oyunucu, dublaj çalışmaları yapan sanatçı Birsen Kaplangı eşi Saltuk Kaplangı ve Rıza Tüzün Sahilde Hatıra fotoğrafı-12*10cm.

  Lot No: 144

  Lot: 144

  Oyunucu, dublaj çalışmaları yapan sanatçı Birsen Kaplangı eşi Saltuk Kaplangı ve Rıza Tüzün Sahilde Hatıra fotoğrafı-12*10cm.

  TLSold
 • Birsen Kaplangı ve Nezihe Becerikli, Eski Tip Vapurların Görüldüğü Deniz Kenarında Çektirdikleri Hatıra Fotoğrafı -12*10 cm.

  Lot No: 145

  Lot: 145

  Birsen Kaplangı ve Nezihe Becerikli, Eski Tip Vapurların Görüldüğü Deniz Kenarında Çektirdikleri Hatıra Fotoğrafı -12*10 cm.

  TLSold
 • Nevin Akkaya Cumhuriyet Gazetesi Okurken, İstanbul Radyosu ilk spikerlerindendir Tarık Gürcan İle Beraber -13*9cm.

  Lot No: 146

  Lot: 146

  Nevin Akkaya Cumhuriyet Gazetesi Okurken, İstanbul Radyosu ilk spikerlerindendir Tarık Gürcan İle Beraber -13*9cm.

  TLSold
 • İçten gülümsemeyle Nevin Akkaya, 1940-13*8,5cm.

  Lot No: 147

  Lot: 147

  İçten gülümsemeyle Nevin Akkaya, 1940-13*8,5cm.

  TLSold
 • Vasfi Rıza Zobu, Saltuk Kaplangı, Sevil Candan, Sevil Uluyol Vapur Yolculuğunda -12,5*8cm.

  Lot No: 148

  Lot: 148

  Vasfi Rıza Zobu, Saltuk Kaplangı, Sevil Candan, Sevil Uluyol Vapur Yolculuğunda -12,5*8cm.

  TLSold
 • Vafi Rıza Zobu, Necmi Rıza Ahıskan, Necla Sertel ve Samiye Hün Konser Sonrası Sahnenin Önünde Hatıra Fotoğrafı, Basın Fotoğraf Stüdyosu Kaşeli-13,5*8,5cm.

  Lot No: 149

  Lot: 149

  Vafi Rıza Zobu, Necmi Rıza Ahıskan, Necla Sertel ve Samiye Hün Konser Sonrası Sahnenin Önünde Hatıra Fotoğrafı, Basın Fotoğraf Stüdyosu Kaşeli-13,5*8,5cm.

  TLSold
 • 1968 Yılı İzmir'de Bedia Muvahhit, Vasfi Rıza Zobu, Şaziye Moral ve Kemal Tözem Hatıra Fotoğrafı -12*8,5cm.

  Lot No: 150

  Lot: 150

  1968 Yılı İzmir'de Bedia Muvahhit, Vasfi Rıza Zobu, Şaziye Moral ve Kemal Tözem Hatıra Fotoğrafı -12*8,5cm.

  TLSold
 • Türkiye'de Cumhuriyet döneminde sahneye çıkan ilk kadın sanatçılardan Operet yıldızı olarak tanınan Oyuncu Şevkiye May, 1953, Studyo Henry-13*9cm.

  Lot No: 151

  Lot: 151

  Türkiye'de Cumhuriyet döneminde sahneye çıkan ilk kadın sanatçılardan Operet yıldızı olarak tanınan Oyuncu Şevkiye May, 1953, Studyo Henry-13*9cm.

  TLSold
 • Zehra Bilir Ve Oğlu, 1951 Yılı Oğlunun 10 Yaşı Dlolayısı İle Foto Seda Stüdyosunda Çekilmiş Hatıra Fotoğrafı-13*8,5cm.

  Lot No: 152

  Lot: 152

  Zehra Bilir Ve Oğlu, 1951 Yılı Oğlunun 10 Yaşı Dlolayısı İle Foto Seda Stüdyosunda Çekilmiş Hatıra Fotoğrafı-13*8,5cm.

  TLSold
 • Zehra Bilir Yöresel Kiyafetlerle -12,5*8cm.

  Lot No: 153

  Lot: 153

  Zehra Bilir Yöresel Kiyafetlerle -12,5*8cm.

  TLSold
 • Zehra Bilir ve Zeki Tükel Tavla Oynuyor, Foto Osman Özcan -12*9cm.

  Lot No: 154

  Lot: 154

  Zehra Bilir ve Zeki Tükel Tavla Oynuyor, Foto Osman Özcan -12*9cm.

  TLSold
 • 1945 Yılı Zehra Bilir Evinde Kitap Okurken -13,5*8,5cm.

  Lot No: 155

  Lot: 155

  1945 Yılı Zehra Bilir Evinde Kitap Okurken -13,5*8,5cm.

  TLSold
 • Zehra Bilir ve Oğlu -13,5*8,5cm.

  Lot No: 156

  Lot: 156

  Zehra Bilir ve Oğlu -13,5*8,5cm.

  TLSold
 • Ustalar Bir Arada
Hababam Sınıfı'nda Kül Yutmaz karakteri ile Daha Çok Tanınmış Ertuğrul Bilda, Gül Gülgün, Atacan Arseven, Doğu Erkan, Yunus Bülbül ve Polis Kiyafeti Giymiş Selahattin Taşdöğen-12,5*9cm.

  Lot No: 157

  Lot: 157

  Ustalar Bir Arada Hababam Sınıfı'nda Kül Yutmaz karakteri ile Daha Çok Tanınmış Ertuğrul Bilda, Gül Gülgün, Atacan Arseven, Doğu Erkan, Yunus Bülbül ve Polis Kiyafeti Giymiş Selahattin Taşdöğen-12,5*9cm.

  TLSold
 • Zehra Bilir ve Şen Kardeşler Tatil Fotoğrafı, Foto Cumhuriyet Kaşeli -14*9cm.

  Lot No: 158

  Lot: 158

  Zehra Bilir ve Şen Kardeşler Tatil Fotoğrafı, Foto Cumhuriyet Kaşeli -14*9cm.

  TLSold
 • Türkiye'nin Avrupa'da eğitim görmüş ilk operet sanatçısı Cemal Sahir'in Açmış Olduğu İstanbul Devlet aperasından Ayı sahir Opereti Sahnesinden, Sahnede :
Osmanlı-Türk tiyatro tarihinde önemli yeri olan öncü bir tiyatro sanatçı Kınar Hanım 
Efraz Hanım ve Cemal Sahir 
-11*7cm.

  Lot No: 159

  Lot: 159

  Türkiye'nin Avrupa'da eğitim görmüş ilk operet sanatçısı Cemal Sahir'in Açmış Olduğu İstanbul Devlet aperasından Ayı sahir Opereti Sahnesinden, Sahnede : Osmanlı-Türk tiyatro tarihinde önemli yeri olan öncü bir tiyatro sanatçı Kınar Hanım Efraz Hanım ve Cemal Sahir -11*7cm.

  TLSold
 • Ajda Pekkan ve İstanbul’un belli başlı noktalarında hizmet veren bir devire tanıklık etmiş olan Maksim Gazinosu'nun sahibi Fahreddin Aslan -24*18cm.

  Lot No: 160

  Lot: 160

  Ajda Pekkan ve İstanbul’un belli başlı noktalarında hizmet veren bir devire tanıklık etmiş olan Maksim Gazinosu'nun sahibi Fahreddin Aslan -24*18cm.

  TLSold
 • Mine Çoşkun Ve Ahmet Mekin -24*18cm.

  Lot No: 161

  Lot: 161

  Mine Çoşkun Ve Ahmet Mekin -24*18cm.

  TLSold
 • 1965-Sonsuz Geceler Acar Film kaşeli, Osman Alyanak, Serpil Gül, Yalçın Otağ( Ateş Böceği Yalçın)-Haliyle
24*17cm.

  Lot No: 162

  Lot: 162

  1965-Sonsuz Geceler Acar Film kaşeli, Osman Alyanak, Serpil Gül, Yalçın Otağ( Ateş Böceği Yalçın)-Haliyle 24*17cm.

  TLSold
 • Belgin Doruk ve Hayri Esen, (?-1963 Yılında Yönetmenlğini Nejat Saydam'ın Yaptığı Bahçevan Film'inden) -24*18cm.

  Lot No: 163

  Lot: 163

  Belgin Doruk ve Hayri Esen, (?-1963 Yılında Yönetmenlğini Nejat Saydam'ın Yaptığı Bahçevan Film'inden) -24*18cm.

  TLSold
 • (1962 - Hayat Bazen Tatlıdır ? ) Belgin Doruk, Sadri Alışık ve Birsen Menekşeli Film Sahnesi -24*18cm.

  Lot No: 164

  Lot: 164

  (1962 - Hayat Bazen Tatlıdır ? ) Belgin Doruk, Sadri Alışık ve Birsen Menekşeli Film Sahnesi -24*18cm.

  TLSold
 • 1952 Kanlı Çiftlik - Mine Çoşkun ve Zeki Alpan -24*18cm.

  Lot No: 165

  Lot: 165

  1952 Kanlı Çiftlik - Mine Çoşkun ve Zeki Alpan -24*18cm.

  TLSold
 • Mine Coşkun, Mualla Aracı, Şadan Adanalı, Mustafa Kovancı Gibi Oyuncuların Yer Aldığı Filmden Dans Sahnesi-24*18cm.

  Lot No: 166

  Lot: 166

  Mine Coşkun, Mualla Aracı, Şadan Adanalı, Mustafa Kovancı Gibi Oyuncuların Yer Aldığı Filmden Dans Sahnesi-24*18cm.

  TLSold
 • Mine Çoşkun ve Orhan Duru'nın Rol Aldığı Film Sahnesi -24*18cm.

  Lot No: 167

  Lot: 167

  Mine Çoşkun ve Orhan Duru'nın Rol Aldığı Film Sahnesi -24*18cm.

  TLSold
 • Mine Çoşkun ve Eşref Kolçak Muhtemelen Sokak Çocuğu Film Sahnesinden, Yakut - Ören Film Stüdyosu-24*18cm.

  Lot No: 168

  Lot: 168

  Mine Çoşkun ve Eşref Kolçak Muhtemelen Sokak Çocuğu Film Sahnesinden, Yakut - Ören Film Stüdyosu-24*18cm.

  TLSold
 • 1957 Yapım Allı Gelin Filminden Mine Çoşkun, Haliyle -24*18cm.

  Lot No: 169

  Lot: 169

  1957 Yapım Allı Gelin Filminden Mine Çoşkun, Haliyle -24*18cm.

  TLSold
 • Mine Çoşkun ve Esin Eden Film Sahnesinden Alınmış -24*18cm.

  Lot No: 170

  Lot: 170

  Mine Çoşkun ve Esin Eden Film Sahnesinden Alınmış -24*18cm.

  TLSold
 • 1958 Yapım Acı Yol Filmi Mine Çoşkun ve Kemal Dirim -24*18cm.

  Lot No: 171

  Lot: 171

  1958 Yapım Acı Yol Filmi Mine Çoşkun ve Kemal Dirim -24*18cm.

  TLSold
 • Mümtaz Ener'in yönetmenliğini yaptığı 1950 Yılı Onu Afettim Filmi, Mine Çoşkun -24*18cm.

  Lot No: 172

  Lot: 172

  Mümtaz Ener'in yönetmenliğini yaptığı 1950 Yılı Onu Afettim Filmi, Mine Çoşkun -24*18cm.

  TLSold
 • Mine Çoşkun'un Başrolde Olduğu bir Film Sahnesi -24*18cm.

  Lot No: 173

  Lot: 173

  Mine Çoşkun'un Başrolde Olduğu bir Film Sahnesi -24*18cm.

  TLSold
 • Semra Sar, Tren Rayları Üzerine Çekilmiş Bir Sahneden -24*18cm.

  Lot No: 174

  Lot: 174

  Semra Sar, Tren Rayları Üzerine Çekilmiş Bir Sahneden -24*18cm.

  TLSold
 • Usta Oyuncu Selda Alkor Gençlik yıllarından -18*22cm.

  Lot No: 175

  Lot: 175

  Usta Oyuncu Selda Alkor Gençlik yıllarından -18*22cm.

  TLSold
 • 1955 Son Beste Filminden Neşe Yulaç ve Belgin Doruk-18*24cm.

  Lot No: 176

  Lot: 176

  1955 Son Beste Filminden Neşe Yulaç ve Belgin Doruk-18*24cm.

  TLSold
 • Usta Oyunucu Tanju Gürsü Ve Eşi Düğün töreninden -18*24cm.

  Lot No: 177

  Lot: 177

  Usta Oyunucu Tanju Gürsü Ve Eşi Düğün töreninden -18*24cm.

  TLSold
 • Melahat İçli'nin oynadığı bir Film Sahnesinden-18*24cm.

  Lot No: 178

  Lot: 178

  Melahat İçli'nin oynadığı bir Film Sahnesinden-18*24cm.

  TLSold
 • Bedia Muvahhit ve Haldun Dormen , Bozuk Düzen Filmi, Bella Fotoğraf Stüdyosu-24*18cm.

  Lot No: 179

  Lot: 179

  Bedia Muvahhit ve Haldun Dormen , Bozuk Düzen Filmi, Bella Fotoğraf Stüdyosu-24*18cm.

  TLSold
 • Foto Şehir Stüdyosu, Suzan Yakar Rutkay -18*15cm.

  Lot No: 180

  Lot: 180

  Foto Şehir Stüdyosu, Suzan Yakar Rutkay -18*15cm.

  TLSold
 • Mahmut Tezcan ve Nazan Şoray , 23 Mayıs 1981-20*15cm.

  Lot No: 181

  Lot: 181

  Mahmut Tezcan ve Nazan Şoray , 23 Mayıs 1981-20*15cm.

  TLSold
 • Ceza Kanunu Oyunundan Suphi Tekniker, Ayşegül Devrim, Vasfi Rıza Zobu, Atacan Arseven, Nilgün Kasapbaşoğlu -22,5*12,5cm.

  Lot No: 182

  Lot: 182

  Ceza Kanunu Oyunundan Suphi Tekniker, Ayşegül Devrim, Vasfi Rıza Zobu, Atacan Arseven, Nilgün Kasapbaşoğlu -22,5*12,5cm.

  TLSold
 • Ceza Kanunu Oyunundan Suphi Tekniker, Saltuk Kaplangı, Nezahat Tanyeri, Sevil Uluyol, Yavuz Şeker, Şener Şen -20,5*12cm.

  Lot No: 183

  Lot: 183

  Ceza Kanunu Oyunundan Suphi Tekniker, Saltuk Kaplangı, Nezahat Tanyeri, Sevil Uluyol, Yavuz Şeker, Şener Şen -20,5*12cm.

  TLSold
 • Şehime Erton, Birsen Kaplangı, Saltuk Kaplangı Beraber Oynadıkları Bir Oyundan -18*24 cm.

  Lot No: 184

  Lot: 184

  Şehime Erton, Birsen Kaplangı, Saltuk Kaplangı Beraber Oynadıkları Bir Oyundan -18*24 cm.

  TLSold
 • Melahat İçli Va Arkadaşları -18*24 cm.

  Lot No: 185

  Lot: 185

  Melahat İçli Va Arkadaşları -18*24 cm.

  TLSold
 • Türk Sineması ve Tiyatrosu Ustaları ve Hocaları Öğrencileri ile bir arada
Jeyaan Mahfi Ayral, Filiz Akın, Tuncel Kurtiz,Eşref Kolçak, Ülkü Erakalın, İzzet Günay, Aram Gülyüz, Vedat Türkali, Nilüfer Aydan -25*10cm.

  Lot No: 186

  Lot: 186

  Türk Sineması ve Tiyatrosu Ustaları ve Hocaları Öğrencileri ile bir arada Jeyaan Mahfi Ayral, Filiz Akın, Tuncel Kurtiz,Eşref Kolçak, Ülkü Erakalın, İzzet Günay, Aram Gülyüz, Vedat Türkali, Nilüfer Aydan -25*10cm.

  TLSold
 • Gül Gülgün ve Atacan Arseven Oynadıkları Oyundan bir Sahne

  Lot No: 187

  Lot: 187

  Gül Gülgün ve Atacan Arseven Oynadıkları Oyundan bir Sahne

  TLSold
 • Müzeyyen Senar Ameliyat Olduktan sonra yatağında dinlenirken yanında Oyuncak Ayıyla

  Lot No: 188

  Lot: 188

  Müzeyyen Senar Ameliyat Olduktan sonra yatağında dinlenirken yanında Oyuncak Ayıyla

  TLSold
 • 6 Aralık 1967 Yaş Günü sebebi İle Bir Araya Gelen Ajda Pekkan Semiramis Pekkan ve Arkadaşları

  Lot No: 189

  Lot: 189

  6 Aralık 1967 Yaş Günü sebebi İle Bir Araya Gelen Ajda Pekkan Semiramis Pekkan ve Arkadaşları

  TLSold
 • 1965 Yılı Üç Tekerlekli Bisiklet Filminden 
Sezer Sezin, Osman Alyanak, Asım Nipton, Sadettin Erbil, Senih Orkan -1965 yılında ‘Üç Tekerlekli Bisiklet’ filmiyle Sezer Sezin İzmir Film Festivali’nden En İyi Kadın Oyuncu Ödülü kazanmıştır

  Lot No: 190

  Lot: 190

  1965 Yılı Üç Tekerlekli Bisiklet Filminden Sezer Sezin, Osman Alyanak, Asım Nipton, Sadettin Erbil, Senih Orkan -1965 yılında ‘Üç Tekerlekli Bisiklet’ filmiyle Sezer Sezin İzmir Film Festivali’nden En İyi Kadın Oyuncu Ödülü kazanmıştır

  TLSold
 • Şöför Nebahat Filminden Sezer Sezin-24*18cm.

  Lot No: 191

  Lot: 191

  Şöför Nebahat Filminden Sezer Sezin-24*18cm.

  TLSold
 • Zeki Müren ve Sezer Sezin'in Baş Rolerini Paylaştığı Filmden bir Kare-24*18cm.

  Lot No: 192

  Lot: 192

  Zeki Müren ve Sezer Sezin'in Baş Rolerini Paylaştığı Filmden bir Kare-24*18cm.

  TLSold
 • Safiye Ayla Dergi okurken -24*18cm.

  Lot No: 193

  Lot: 193

  Safiye Ayla Dergi okurken -24*18cm.

  TLSold
 • Safiye Ayla Saray Sineması Konserinde Çiçek Takdimi Yapıldıktan Sonra Çekilmiş Fotoğraf-24*18cm.

  Lot No: 194

  Lot: 194

  Safiye Ayla Saray Sineması Konserinde Çiçek Takdimi Yapıldıktan Sonra Çekilmiş Fotoğraf-24*18cm.

  TLSold
 • İstanbul-Stüdyo Yaşar'da Çekilmiş Zeki Müren Foroğrafı-24*18cm.

  Lot No: 195

  Lot: 195

  İstanbul-Stüdyo Yaşar'da Çekilmiş Zeki Müren Foroğrafı-24*18cm.

  TLSold
 • 1964 Metin Erksan'ın Yapımcı olduğu İstanbul Kaldırımları Filminden Zeki Müren ve Belgin Doruk -24*18cm.

  Lot No: 196

  Lot: 196

  1964 Metin Erksan'ın Yapımcı olduğu İstanbul Kaldırımları Filminden Zeki Müren ve Belgin Doruk -24*18cm.

  TLSold
 • Zeki Müren ve Perihan Altındağ Sözeri Küçükçiftlik Parkında -23*18cm.

  Lot No: 197

  Lot: 197

  Zeki Müren ve Perihan Altındağ Sözeri Küçükçiftlik Parkında -23*18cm.

  TLSold
 • Zeki Müren'in Gençlik Yıllarından Bir Fotoğraf

  Lot No: 198

  Lot: 198

  Zeki Müren'in Gençlik Yıllarından Bir Fotoğraf

  TLSold
 • 1963 Yılı Zeki Müren Marilyn Monroe'nun Mezarında -20,5*12cm.

  Lot No: 199

  Lot: 199

  1963 Yılı Zeki Müren Marilyn Monroe'nun Mezarında -20,5*12cm.

  TLSold
 • Zeki Müren Gençlik Yıllarından Bir Fotoğraf-19*12cm.

  Lot No: 200

  Lot: 200

  Zeki Müren Gençlik Yıllarından Bir Fotoğraf-19*12cm.

  TLSold